Sigara Bırakma

Elektronik  bırakma cihazı ile binlerce kişiye sigarayı tamamen bıraktırdık!

Bu setimiz ile uzun yıllardır sigara ve nikotin bağımlılığı ile ciddi şekilde mücadele vererek isteyen herkese tek seferde sigarayı bıraktırıyoruz. Sigara tiryakileri sigaranın ne kadar zararlı olduğunu bilirler gerçekten bırakmak isteyenler gibi ve cesaret edemeyenler bir o kadar fazladır. 

Uzun süreli ar-ge çalışmaları sonucunda elektronik sigara bırakma seti ile büyük maddi bir yükten kurtulmuş sağlığınız için ciddi bir adım atmış olursunuz.

Elektronik cihaz aslında etkili bir terapi yöntemidir. Sizlerde eğer isterseniz sigarayı bırakan şanslı kişilerden biri olabilirsiniz.

Elektronik Bırakma Seti İle Sigaradan Nasıl Kurtulursunuz?

Şimdiye kadar bir çok yöntem denediniz öyle değil mi? Sonuç hep başarısızlık ise sakın pes etmeyin sigara bırakma seti ile tek seferde sigaradan kurtulmak oldukça kolay olacak nasıl mı?

 • Öncelikle el alışkanlığının verdiği sebepleri ortadan kaldırarak büyük bir rahatlama sağlıyoruz!
 • Dudak tiryakiliği büyük sorunlardan biridir bunun için tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz!
 • Nikotin bağımlılığınız ile mücadele ediyoruz
 • Psikolojik açıdan bırakmanızın ne kadar faydalı olduğunu anlayarak buna sebep olan engelleri kaldırıyoruz

Elektronik bırakma cihazı sayesinde her canınız istediğinde cihazı kullanarak sigaraya olan isteğinizi ortadan kaldırmak bu setin en belirgin özelliği diyebiliriz.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimizi sigara bırakma merkezimizde edindiğimiz tecrübeler ile kolayca sigarayı bıraktırıyoruz. Kliniğimize gelmeden adresinize göndereceğimiz sigara bırakma seti ile aynı gün sigarayı bırakacaksınız. 20.000 den fazla kişi bizi tercih etti ve sigarayı bıraktı.

Bırakma setimizi kullanmaya başladığınızda bir daha sigara içmenize gerek kalmayacak. Canınız her sigara çektiğinde bırakma cihazımızı kullanarak isteğinizi bastırabilirsiniz. Böylece ani krizlerin de önüne geçmiş oluyorsunuz.

Sigara Bırakma Seti İle Bırakmanın Avantajları

10 yıldır 20.000′ den fazla kişiye sigarayı bıraktırdık. Bir insan sigarayı bırakmaya karar verdiğinde önündeki tüm engelleri ezberledik. Bu engelleri tek tek ortadan kaldırmak için uzun yıllar araştırma ve çalışma yaptık. Ortaya çıkarttığımız set %97 bırakma oranı ile mükemmel sonuçlar veriyor.

 • El alışkanlığını ortadan kaldırmak
 • Dudak tiryakiliğini ortadan kaldırmak
 • Psikolojik yasaklar koymadan bırakmak
 • Nikotin bağımlılığından arınmak

Sigara Bırakma Sürecinde Yaşanılanları Biliyoruz!

Sigara bırakma konusunda en tereddütlü süreç bırakmaya karar verdikten sonra ki dönemlerdir. Bu dönemlerde her istediğinizde yanına olarak size her türlü desteği sağlamaktayız.

Sigarayı bırakmak için kendinizi kasmaya hiç gerek yok canınız her sigara çektiğinde zorlama sigara bırakma sürecinden insanları vazgeçiren en önemli  dönemlerdir. Unutmayın ki bu cihaz size sigara içme isteğini ortadan kaldırmak amacı ile tasarlanmış bir cihazdır.

Bu cihaza sahip olan kişiler genel olarak 2 gün içinde sigarayı bırakmış oluyorlar. Hemen bizimle iletişime geçerek  en uygun cihaz  ile sigaradan kurtulun!

38 yorum

 1. Bende sigara bırakma yöntemlerinin bir çoğunu denedim. Sitenizde gayet bilgilendirici yazılar var, bir çoğunu okudum. 2 paket sigara içen biri olarak sigarayı acil bırakmak istiyorum. Her hafta bırakmak için bir çok girişimde bulunuyorum ama sonuç alamadım. Sizin bahsetmiş olduğunuz yöntemleri deneyeceğim.

 2. Bayram doğanay

  Sigarayı 23 gün oldu bıraktım, bırakmak isteyenler için tavsiyem kesinlikle motivasyon olacaktır. Etrafımdaki herkese bırakabilirsin diye motive etmelerini söyledim. Sabah ilk uyandığımda hemen sigara istiyordum, bunun yerine kendimi şu içmeye alıştırdım. Klasik sakız, çerez süreçleri tabi geçirdik. 2 hafta çok zor geçti diyebilirim ama sonunda sigarayı bıraktım.

 3. Evde çocuk varsa temiz hava için kesinlikle bırakmalısınız. Farkında olmadan çocuklarınızı pasif içici yapıyorsunuz. Bu da ileride bir çok hastalığa neden oluyor. Ben kızım için ilk zamanlar balkonda sigara içiyordum. Kış zamanı zor oluyordu. Daha kötü olan ise çocuğumu öperken ağzım sigara kokuyordu, inanın öperken dahi bir çok hastalık veya enfeksiyon bulastirabilirsiniz. Tertemiz bir gelecek ve çocuklar için sigarayı bırakan biri olarak, sizde bugün çocuklarınızı düşünün ve sigarayı bırakın demek istiyorum.

 4. Bende bırakmak istiyorum, bana ulaşırsanız sevinirim. Artık sabahları uyandığımda ağzım çamur gibi oluyor. Gün içerisinde dönüş yaparsanız iyi olur

 5. Banada yardımcı olursanız bende sigarayı bırakmak istiyorum. Daha önce bir çok defa bırakmak için kendimce bir şeyler yapım dedim ama olmadi.

 6. Yeşim güldalı

  3 yıldan uzun süredir sigara içiyorum, bende sigarayı bırakmak istiyorum banada tavsiyeleriniz ve yardımlarınızı iletirseniz sevirinirim. 1 aylikta hamileyim çocuğum etkilensin istemiyorum sigara bırakma bandı felan denedim ama etkili değildi yani azaltmama dahi yardımcı olmadi.

 7. Aslında olay iradede bitiyor. Ben bırakmak için biraz nikotin barındıran sebze ve meyve grubuna yüklemdim buda günlük olarak 4 5 adet eksiltmemi ancak sağladı. Bende bırakacak gücü kendimde bir türlü bulamayanlardanim yorumlara bakınca daha çabuk bırakmak istiyor insan. Banada sigarayı bırakmak için yardımcı olursanız mutlu olurum. Dönüşlerinizi bekliyorum. Neler yapmam gerekiyor bu süreç nasıl işleyecek bilgi veriniz.

 8. Ya bende sigaradan kurtulmak istiyorum benide arayın lütfen. Her gün zararlı bir şeye para veriyoruz ve hayatımızı riske atıyoruz. Bırakmayı çok istiyorum.

 9. Yeşim Kozanoğlu

  Çok şükür bende bıraktım 4 gün oldu harika bir duygu arkadaşlar. Kesinlikle bırakın bende asarı hormalamada vardı şuan horlamam nerede ise tamamen bitti diyebilirim saolsun sigara bırakma sitesi sayesinde artık ellerim ve evim sigara kokmuyor.

 10. Ben bırakabilmek için evde sigara içilmesini ve yanımda sigara içilmesini yasakladım, biri karşımda sigara içerse benimde canım çekiyor bu sayede günlük 4 5 adete kadar düşürdüm. Motivasyonu mu yüksek tutuyorum bakalım tamamen bırakırsam çok teşekkür etmek için tekrar yazacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir