Sigara Bırakma

Elektronik  bırakma cihazı ile binlerce kişiye sigarayı tamamen bıraktırdık!

Bu setimiz ile uzun yıllardır sigara ve nikotin bağımlılığı ile ciddi şekilde mücadele vererek isteyen herkese tek seferde sigarayı bıraktırıyoruz. Sigara tiryakileri sigaranın ne kadar zararlı olduğunu bilirler gerçekten bırakmak isteyenler gibi ve cesaret edemeyenler bir o kadar fazladır. 

Uzun süreli ar-ge çalışmaları sonucunda elektronik sigara bırakma seti ile büyük maddi bir yükten kurtulmuş sağlığınız için ciddi bir adım atmış olursunuz.

Elektronik cihaz aslında etkili bir terapi yöntemidir. Sizlerde eğer isterseniz sigarayı bırakan şanslı kişilerden biri olabilirsiniz.

Elektronik Bırakma Seti İle Sigaradan Nasıl Kurtulursunuz?

Şimdiye kadar bir çok yöntem denediniz öyle değil mi? Sonuç hep başarısızlık ise sakın pes etmeyin sigara bırakma seti ile tek seferde sigaradan kurtulmak oldukça kolay olacak nasıl mı?

 • Öncelikle el alışkanlığının verdiği sebepleri ortadan kaldırarak büyük bir rahatlama sağlıyoruz!
 • Dudak tiryakiliği büyük sorunlardan biridir bunun için tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz!
 • Nikotin bağımlılığınız ile mücadele ediyoruz
 • Psikolojik açıdan bırakmanızın ne kadar faydalı olduğunu anlayarak buna sebep olan engelleri kaldırıyoruz

Elektronik bırakma cihazı sayesinde her canınız istediğinde cihazı kullanarak sigaraya olan isteğinizi ortadan kaldırmak bu setin en belirgin özelliği diyebiliriz.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimizi sigara bırakma merkezimizde edindiğimiz tecrübeler ile kolayca sigarayı bıraktırıyoruz. Kliniğimize gelmeden adresinize göndereceğimiz sigara bırakma seti ile aynı gün sigarayı bırakacaksınız. 20.000 den fazla kişi bizi tercih etti ve sigarayı bıraktı.

Bırakma setimizi kullanmaya başladığınızda bir daha sigara içmenize gerek kalmayacak. Canınız her sigara çektiğinde bırakma cihazımızı kullanarak isteğinizi bastırabilirsiniz. Böylece ani krizlerin de önüne geçmiş oluyorsunuz.

Sigara Bırakma Seti İle Bırakmanın Avantajları

10 yıldır 20.000′ den fazla kişiye sigarayı bıraktırdık. Bir insan sigarayı bırakmaya karar verdiğinde önündeki tüm engelleri ezberledik. Bu engelleri tek tek ortadan kaldırmak için uzun yıllar araştırma ve çalışma yaptık. Ortaya çıkarttığımız set %97 bırakma oranı ile mükemmel sonuçlar veriyor.

 • El alışkanlığını ortadan kaldırmak
 • Dudak tiryakiliğini ortadan kaldırmak
 • Psikolojik yasaklar koymadan bırakmak
 • Nikotin bağımlılığından arınmak

Sigara Bırakma Sürecinde Yaşanılanları Biliyoruz!

Sigara bırakma konusunda en tereddütlü süreç bırakmaya karar verdikten sonra ki dönemlerdir. Bu dönemlerde her istediğinizde yanına olarak size her türlü desteği sağlamaktayız.

Sigarayı bırakmak için kendinizi kasmaya hiç gerek yok canınız her sigara çektiğinde zorlama sigara bırakma sürecinden insanları vazgeçiren en önemli  dönemlerdir. Unutmayın ki bu cihaz size sigara içme isteğini ortadan kaldırmak amacı ile tasarlanmış bir cihazdır.

Bu cihaza sahip olan kişiler genel olarak 2 gün içinde sigarayı bırakmış oluyorlar. Hemen bizimle iletişime geçerek  en uygun cihaz  ile sigaradan kurtulun!

38 yorum

 1. Bende sigarayı bırakmak istiyorum bunun için önerileriniz nelerdir. Elektronik sigara bırakma makinesi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Öncelikle sizin tiryakilik seviyenizi ölçmemiz lazım. Kaç yıldır içtiğiniz ve günde ne kadar içtiğiniz gibi bilgiler bizim için önemli. Bu doğrultuda en kısa zamanda sigarayı bırakmanız için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 2. 13 yıldır sigara denen illeti kullanıyorum genç yaşıma rağmen çok ciddi sorunlar yaşıyorum buna rağmen bırakamıyorum çok harika bir yazı olmuş bana da yardım edebilir misiniz?

  • Öncelikle sigara bırakma kararınız için tebrik ederiz. 9 Yıldır tam 23.000 kişiye sigarayı bıraktırdık. Emin olun ki, siz karar verdikten sonrası bizim için çok kolay. İletişim bölümünden bizimle irtibat kurarsanız seve seve yardımcı olmak isteriz.

   • Sigara bırakma için bir çok yöntem denedim çok istiyorum iradem de kuvvetli sayılır fakat benimki biraz parmak biraz da göz alışkanlığı galiba parmaklarımın arasında bir şey olmadan sigaranın dumanını görmeden yapamıyorum. Bana bu konuda yardımcı olacağınız bir yöntem var mı acaba?Sigara bırakma destek almadan kurtulabilecek bir şey değil gibi geliyor !

    • Kadir bey biz sigara bırakma merkezi olarak yaklaşık 9 yıldır bir çok arge çalışması yaptık. İnsanların sigarayı bırakırken hangi zorlukları yaşadıkları konusunda oldukça tecrübe kazandık. Yani bizim sigara bırakma setimiz, dudak tiryakiliği, el alışkanlığı, nikotin bağımlığı ve psikolojik bağımlılıktan kurtulmak üzere tasarlandı. Bu sebepten dolayı siz yeter ki bırakmak istiyorum deyip kararlı olun. En kolay ve en kısa sürede size yardımcı olacağız. Lütfen sitedeki telefon numaralarından bizi arayarak sigara bırakma uzmanlarımız ile hemen irtibat kurun. Sigarasız bir hayat diliyorum.

 3. Sigara bırakma konusunda kesin bir yönteminiz var mı acaba? sigara bırakma gerçekten hiç kolay uygulanabilecek bir şey değil. hayatımızın her anında ciğerlerimize çektiğimiz tüm benliğimizi bağımlı yapan bu illetten kurtulmak için kolay ve stressiz sigara bırakma yöntemleri var ise bende sigara bırakma yollarını denemek istiyorum. nasıl ulaşabilirim size. saygılar

  • İbrahim bey emin olun 9 yıldır kolay bırakma yöntemleri üzerine çalışmalar yapıyoruz. Bize başvurun 25.000 kişiden aldığımız dönüşümler bizi başarıya daha çok yaklaştırdı. Biz yasak koymadan sigarayı bıraktırıyoruz. Bizim yöntemimiz ile isterseniz sigara da içebilirsiniz fakat içseniz bile hemen söndüreceksiniz. Çünkü ondan tiksinecek ve bir daha ağzınıza sürmeyeceksiniz. Size daha çok yardımcı olabilmemiz için müşteri temsilcilerimizi arayın ve ücretsiz tiryakilik seviyenizi ölçtürün. Sağlıklı bir hayat diliyoruz…

 4. Sinem yalınkılıç

  Sigarayı bende bırakmak istiyorum ama iradem çok zayıf galiba ne yaptıysam bırakamadım. Sabah aç karna sigara içiyorum. Yani bazen gece yarısı uyandığım zaman bile sigara içiyorum. Tiryakiliği nasıl bırakabilirim sigarayı bırakmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  • Sinem hanım size tam olarak yardımcı olabilmemiz için tiryakilik seviyenizi bilmemiz gerekiyor. Ancak hangi seviyede olursanız olun bırakma kararı verdiyseniz size kolayca sigarayı bırakmanız için yardımcı oluyoruz. Bizim yöntemimiz deneme yanılma yoluyla değil tek seferde bırakmanız için geliştirildi. Lütfen bizi arayarak ücretsiz tiryaki seviye testi yaptırın. Sigara bırakma uzmanlarımız size yardımcı olacaklardır.

 5. Sigara bırakma yöntemlerinden en etkili olanı hangisi acaba. Sigara bırakma gerçekten sağlam bir irade gerektiriyor. Sigara bırakma için bana yardımcı olabilirsiniz.

  • Mehmet Ali bey en iyi yöntem işe yarayan yöntemdir 🙂 Bizim yöntemimiz, el alışkanlığı, dudak tiryakiliği, psikolojik bağımlılık ve nikotin bağımlılığı üzerine dayalıdır. Diğer yöntemlerin çoğu bunların hepsini birden kapsamaz. Sağlam irade değil de kafanızda bırakmaya kesin karar vermeniz gerekiyor. Biz zorlayarak ve yasak koyarak bıraktırmıyoruz.

 6. Sigara bırakma konusunda oldukça zorlanıyorum. Sigara bırakma yöntemlerinizi veya yönteminizi denemek istiyorum. Bana bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Sigara bırakma konusunda yapılması gereken herşeyi yapmayı denerim.

  • Sigarayı bırakma kararınızı tebrik ediyoruz Mahmut bey. Siz net bir karar verdikten sonra size uygun bir sigara bırakma seti yolluyoruz. Bu set ile anında sigara bırakma deneyimi yaşıyorsunuz. Bırakma tekniklerimiz anında bırakma üzerine dayalı olduğu için çok etkilidir. Size yardımcı olabilmemiz için tiryakilik seviyenizi bilmemiz yeterli. Lütfen bizimle iletişime geçin.

 7. sigara bırakma yöntemlerinizden en etkili ve kolay olanı bana önerebilirmisiniz.. Sigara bırakma ciddi anlamda biz tiryakileri oldukça zorlamaktadır. Sigara bırakma yöntemleri ile kolay bir şekilde bırakılabiliyorsa bende sigara bırakmayı denemek istiyorum. Sizlere nasıl ulaşabilirim.

 8. Sigara bırakma yöntemleriniz dediğiniz kadar etkiliymiş. Çok sevindim artık sigara içmiyorum. Sigara bırakma konusunda gösterdiğiniz ilgi ve alaka çok yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler sigara bırakma

 9. sigara bırakma kolay bir süreç değil. sigara bırakma sürecinde ne gibi destek yöntemleriniz var. sigara bırakma yöntemlerini bende denemek istiyorum. Sigara bırakma yöntemleriniz nelerdir? Teşekkürler

 10. Faydalı bilgiler var sitenizde. Sayenizde bende sigara bırakma yöntemleri hakkında bilgi sahibi oldum tskler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir